Víme jak na to
Neděláme věci za Vás, ale s Vámi

Jsme mladá firma plná mladých lidí a nápadů, což ale neznamená, že nemáme zkušenosti. Jsme prostě parta lidí, která se po dlouhých letech přátelství rozhodla spolupracovat v oblasti online služeb, internetu a marketingu.

 

Věnujeme se především živnostníkům, malým a středním firmám. Zakládáme si na vzájemné komunikaci a individuálním přístupu. Neděláme věci za Vás, ale s Vámi.

 

Nejsme ale full-servisová společnost, která vám bude tvrdit, že všechno zná, všechno ví, a to vám také prodá za velké peníze. Naopak. Nabízíme jen to, co opravdu umíme a baví nás to.

 

Tak pojďme hledat společnou řeč a šetřit vaše finance.

Kontakt

 • Návrh a tvorba webu
  • Pustili byste se do nějakého projektu bez předchozí přípravy? Stavět bez projektové dokumentace můžete třeba sněhuláka, nestavte tak ale vaše webové stránky. Nevyplatilo by se vám to.

   Po úvodní konzultaci, během které společně zjistíme, jakou máte představu, co potřebujete a jak má vše do budoucna fungovat, vypracujeme přehlednou dokumentaci, jak to bude vypadat. Teprve potom začneme tvořit.

  • Kdo dnes neprezentuje svoje podnikání v online světě, jakoby snad ani nebyl. Nemáte ještě webové stránky? Potřebujete přestavět nebo jakkoli upravit ty staré?

   Jsme tu pro vás. Připravíme grafické návrhy, zajistíme kompletní technické zpracování včetně mobilních aplikací, navrhneme obsah, napíšeme texty. A pokud nemáte čas se o vaše webové stránky starat nebo si netroufáte, uděláme to rádi za vás.

 • Tvorba e-shopu
  • Už vám nestačí mít pouze vlastní web? Potřebujete prodávat přes internet? Nevyhovuje vám váš současný e-shop?

   Stavíme moderní internetové obchody na míru a se vším všudy. Napojíme váš e-shop na váš firemní systém. Propojíme s importy od dodavatelů, se sklady i účetnictvím, se zbožovými vyhledávači, provedeme SEO optimalizace,

   Před samotným technickým zpracováním vám vypracujeme jednoduchý návrh struktury a funkčnosti vašeho obchůdku… ať nekupujete zajíce v pytli.

   Neprodáváte zboží ale služby a potřebujete spíše rezervační systém? Jsme schopni vytvořit rezervační systém pro jakýkoliv druh podnikání a zabudovat jej do vašeho webu (i dříve vytvořeného)

 • Webová a obsahová analytika
  • Provozujete e-shop, cestovní kancelář, ubytovací zařízení nebo jste jen zvědaví, kolik návštěvníků přišlo na vaše stránky, odkud se vzali a jestli se vrací?

   Nemáme sice metr, ale měřit umíme! Prostřednictvím Google Analytics pro vás vyhodnotíme veškerá měřitelná data a pomůžeme vám a vašemu byznysu posunout se dál.

  • Máte webové stránky, ale máte pocit, že jim lidé nějak nerozumí? Zdá se vám, že váš web je plný obsahu, který nesplňuje vaše představy?

   Je načase začít s obsahovou analýzou.  Zkontrolujeme nejdůležitější texty vašeho webu a zhodnotíme současný stav.  Odhalíme problematická místa a poradíme s řešením.

   Nikdy není pozdě na změnu….

 • Zakázkový software
  • Nemůžete najít to pravé softwarové řešení pro vaše podnikání? Ušijeme vám software na míruProgramujeme zakázkový software a informační systémy.

   Vaše představy a potřeby zanalyzujeme a vytvoříme nabídku pro vaše řešení. Předložíme konkrétní projektovou analýzu a společně doladíme celý postup implementace.

   Po úspěšné implementaci softwaru je zaškolení a zákaznická podpora samozřejmostí.

  • Máte fungující firemní systém, ale najednou i vyšší nároky na něj? Potřebujete zvýšit efektivitu či rychlost práce, aniž byste museli pořizovat systém nový?

   Nabízíme vám rozšiřující moduly, které vytváříme na míru dle individuálních požadavků.  Ozvěte se nám, rádi si to s vámi probereme.

 • Datová analýza a reporting
  • Vydolujeme z vašich vlastních dat maximum.

   Vytvoříme analýzy a reporty z vašich dat a vše nastavíme pro dokonalou kontrolu vaší firmy.

 • Copywriting
  • Potřebujete kvalitní text pro váš nový projekt nebo optimalizovat ten stávající? Oslovte nás s poptávkou a my vás oslovíme obsahem.

   Na počátku všeho bylo slovo… A my se na počátku všeho opravdu hodně ptáme. Někdy vám to může dokonce už lézt na nervy, ale komunikace je pro nás základ. Specializujeme se na web copywriting, tedy vytváření textu pro webové stránky, ale nezalekneme se ani jiných textových zadání.

 • Tvorba sloganů
  • „Slogan – pár slov, která mohou rozhodnout o úspěchu vaší firmy nebo produktu. Jejich úkolem je zaujmout, vzbudit emoce, sdělit vše podstatné o dané firmě, výrobku či značce. A to vše v maximálně osmi slovech.“

   Nesnadný úkol. A takové máme nejraději…

 • Poradenství a konzultace
  • Ptejte se, na co chcete, my vám na co chceme, odpovíme…. Tak takhle to u nás opravdu nefunguje!

   Nabízíme naše zkušenosti a znalosti v oblasti online služeb i marketingu. Kontaktujte nás telefonicky, emailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře a společně najdeme odpovědi na vaše otázky.

 • SEO
  • Lidé se za něčím neustále ženou, neustále něco hledají…a pokud právě čtete tyto řádky, hledá zrovna někdo naši pomoc.

   SEO - zkratka z anglického „Search Engine Optimization“, český překlad „optimalizace pro vyhledávače“. Tři písmena, bez kterých ve světě internetového byznysu těžko uspějete. Proč tomu rovnou neříkat „Snad Existuje Odbyt“…odbyt pro vaše služby, vaše zboží, potenciál pro vaši firmu.

   S námi budete vidět. Zanalyzujeme klíčová slova a navrhneme vám další postup k tomu, aby našli právě vás.

Pište, volejte…

Jsme tu pro Vás.

 

Rádi Vám uděláme nabídku a vše vysvětlíme.

Popište nám stručně, s čím můžeme pomoct či poradit a přidejte na sebe kontakt.

Co nejdříve Vám odpovíme a domluvíme detaily.

 

Nechcete nic vyplňovat a raději byste nás rovnou slyšeli? Jsme jedno ucho, tak volejte …

+420 704 451 198